poniedziałek, 4 czerwca 2012

wisniowe paczuszki

"Wiśniowe" paczuszki już dzisiaj zostaną wysłane. Czyli pierwsze bluzy sprzedane! Bardzo się z tego cieszę i mam także nadzieję, że dostanę zdjęcia lasek w tych ciuszkach!:)

Wróciłam bo pierwszym sesjowym weekendzie, 2 egzaminy, 2 kolokwia- chyba dałam radę. Indeks się powoli napełnia ocenami. Jeszcze tylko dwa weekendy i finito. Właśnie, mówiąc o wakacjach, macie jakieś plany? Praca? Wyjazdy? Dom? Festiwale? Ja jak na razie jestem tak zmęczona, że nawet nie myślę o pracy. Od 3 lat zawsze gdzieś pracowałam, natomiast po całym roku harówki, nawet nawet o tym nie myślę. Jeden 100% plan już mam! I nie mogę się doczekać :)

Dzisiaj pod wieczór, jak tylko skończę robotę, wrzucę tutaj jakiś ciuchowy post, ok? 
XOXO


4 komentarze:

  1. Trafiłam na Twojego bloga niechcący, łażąc po jakiś blogach, i jestem przeszczęśliwa z tego powodu :) zaintrygował mnie tytuł - dlatego tu wpadłam! ;) a tak właściwie to wyszukiwałam nazwy swojego bloga i zobaczyłam twoją, nie da się ukryć - mają w sobie coś podobnego! W każdym razie... pokochałam ten blog odrazu! Wpadaj do mnie tak często, jak możesz i zaobserwuj mnie, jeśli tylko chcesz, a ja właśnie zrobiłam to u Ciebie! Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń