poniedziałek, 11 czerwca 2012

LEKCJA URODY ZA 3 DYSZKI?

Hej, hej! Przychodzę dzisiaj z czymś bardziej urodowym niż modowym. Jako że moja koleżanka zajmuję się dietetyką, ale także lekcjami urody chciałabym wam ją polecić z całego serduszka. 
Ostatnio zostałam zaproszona na taką lekcję, po której moja skóra na twarzy naprawdę odżyła. Co ciekawsze, zabieg najpierw przeprowadzany jest na lewej części twarzy, a dopiero potem na prawej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zobaczyć różnicę. Byłam modelką Pana, który obecnie szkoli się na tzw. instruktora owych lekcji- jestem zachwycona. Bardzo mi się podoba sposób w jaki jesteś traktowany, no i kosmetyki- cudo!

 Parę słów co i jak: "
Nauka ma to do siebie, że zwykle najłatwiej ją wchłonąć, doświadczając jej na własnej skórze. Z dzisiejszą ofertą przekonasz się o tym dzięki pielęgnacyjno-instruktażowemu zabiegowi na twarz w Studio Zdrowia i Urody, za który – razem z pełnym bagażem kosmetycznych wskazówek – zapłacisz 29 zł.

Pielęgnacyjna kuracja składa się z 3 etapów, którym towarzyszyć będzie dokładny instruktaż, byś bez problemu, gdy przyjdzie na to pora, mogła ponowić zbawienne działania w domu. Doradca kosmetyczny rozpocznie kurację od delikatnego oczyszczenia skóry twarzy z codziennych zanieczyszczeń. Użyte kosmetyki, zawierające aktywne enzymy, zostaną nałożone w formie maski, a następnie spłukane razem z wszelkimi zanieczyszczeniami. Równie ważnym krokiem będzie zastosowanie odpowiednio dobranych środków nawilżających. Dopełnieniem będzie natomiast etap ochronny i rewitalizujący, który wprowadzi substancje aktywne i składniki odżywcze w głąb skóry.

Kompleksowy zabieg przy użyciu 9 luksusowych kosmetyków francuskiej marki Nouri Fusion odżywi, zrewitalizuje i zabezpieczy Twoją skórę do głębokości trzeciej dermowarstwy, co zapewni zaskakujące efekty na długi czas. Gdy zaś pielęgnacyjno-instruktażową część będziesz już miała za sobą, czeka Cię jeszcze konsultacja w zakresie doradztwa kosmetycznego. Wykonanie indywidualnego profilu dbałości o skórę twarzy, a także masa wskazówek, dotyczących doboru odpowiednich kosmetyków wpłyną na Twój poziom wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry niczym wody oceanu na legendarną Atlantydę.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:
 • indywidualne prowadzenie oraz podejście,
 • przyjazną i miłą atmosferę,
 • widoczne efekty,
 • szeroka gama pakietów promocyjnych."
OFERTA TYCZY SIĘ KOSZALINA

Z tego co wiem i zauważyłam na taką lekcję przychodzą, nie tylko młode dziewczyny, ale także ich mamy. Więc jeżeli chociaż troszeczkę was zainteresowałam to dzwońcie do Moniki : 661093193

Nigdy nie korzystałam z takich usług, ale chyba zacznę. A co wy myślicie o fundowaniu sobie, co jakiś czas, takiego relaksu?


XOXO

4 komentarze:

 1. Ojej, jaka ładna jestes teraz ! :D :))
  Pozdrawiam, Klaudia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba pójdę do Top Model :P

  OdpowiedzUsuń
 3. a wcale nie taki zły pomysł,wiesz? :p

  OdpowiedzUsuń