poniedziałek, 10 grudnia 2012

photographs


Uwielbiam robić i oglądać zdjęcia. Jest to jeden z lepszych sposobów na utrwalenie pięknych momentów, czasami nawet na zawsze. Kocham wracać do zdjęć z przed lat, i poczuć się jakby te wszystkie wspaniałe rzeczy wydarzyły się wczoraj. Nie wiem jak wy, ale ja przeglądając zdjęcia mam lepszy humor. Dawka endorfiny w tym momencie jest większa niż przy jedzeniu czekolady (ale poetka ze mnie) Nie ukrywam, że czasami oglądając zdjęcia mam ochotę płakać, bo tak bardzo mi tęskno do pewnych miejsc, ludzi, sytuacji. W każdym razie, wczoraj przeglądałam wszystkie zdjęcia z sylwestrów. Przed chwilą otworzyłam folder ze zdjęciami z wakacji. Jesteście ciekawi moich wakacji w Stanach, w których byłam już prawie 3 lata temu? 

 koszulka: building19 / spódnica: h&m / torebka: jeans outlet (us) / naszyjnik: hot topic / buty: reebok / kolczyki: allegro

INSTAGRAM FOLLOW ME :) byłoby mi bardzo miło jakbyście do mnie dołączyli na instagramie, tak czułam, że mnie to dopadnie. Fajna zabawka. Tam jestem codziennie !  

XOXO

3 komentarze:

  1. chcemy wakacje w stanach :) ja tez lubie zdjęcia ale nie mam lustrzanki ani aparatu może się dorobie kiedyś

    OdpowiedzUsuń
  2. O dajesz wakacje:) W stanach nie byłam, to pooglądam chociaż:) Super wyglądasz;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ahh.. tez tak czasem mam jak oglądam stare fotki... no ale niestety nic się nie poradzi ze czas szybko płynie :( śliczna torebka, genialnie pasuje do tego stroju! :)

    OdpowiedzUsuń